Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 13 października 2017 roku w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”.

„Pasowanie na Przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa.  Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiej kredki” dokonała uroczystego „Aktu pasowania".

Na pamiątkę każde dziecko otrzymało książeczkę z dedykacją, pamiątkowy dyplom oraz kuferek ze słodkościami. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek w sali.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla dzieci.

: