Bal karnawałowy

                          „Każde dziecko - duże, małe,                            

lubi bale w karnawale.

                   Można zmienić się w królewnę,                

w królewicza można też.

Są cyganki, wróżki, żabki,

jest i Batman, jest i jeż”.

 

  

  

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu radosnych przeżyć i emocji. Podobnie było również podczas naszego balu, prowadzonego przez panie z przedszkola i zaproszonego Wodzireja.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, groźnych rycerzy, piratów, policjantów, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Punktem kulminacyjnym balu było zaprezentowanie swoich strojów.

Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc, wspólnie ze swoimi paniami,
w zabawach prowadzonych przez
Wodzireja. Na sali podczas pląsów i tańców robiło się kolorowo, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, przedszkolaki z żalem opuszczały „salę balową”. Wspólna zabawa przyniosła im wiele radości, a karnawałowe atrakcje dostarczyły niezapomnianych wrażeń. 

 

Dodatkową atrakcją dla dzieci było pozowanie do zdjęć grupowych oraz indywidualnych. Wykonywanych przez naszego Wodzireja.  Rodzice będą mieli możliwość zakupienia takich zdjęć.

 

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

Kolejny bal karnawałowy już za rok...

 


 


  


 
 
Bal karnawałowy 2018