Podobny obraz

Serdecznie zapraszamy rodziców za warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się 16.12.2019r. o godz. 15.00.

W tym roku nasze Przedszkole ponownie bierze udział w akcji

Szlachetna Paczka.

Zachęcamy Państwa do wspólnej pomocy!!!

Historia Rodziny

Pan Grzegorz przez większość życia pracował jako kierowca ciężarówki w Kanadzie i USA. Miał żonę oraz córkę. Żona odeszła od pana Grzegorza i od 2014 roku jest on rozwiedziony, płaci na żonę alimenty. Kiedy na stałe wrócił do Polski, kupił na własność mieszkanie w bloku. W 2015 roku pan Grzegorz dostał udaru, w wyniku którego przez 1,5 roku nie mógł wstać z łóżka i nie mówił. Dziś, w wyniku ciężkiej pracy przy rehabilitacji, porusza się samodzielnie i bez większych problemów mówi. Mężczyzna nie ma w Polsce ubezpieczenia, ponieważ cały czas pracował w Kanadzie. Po odliczeniu kosztów mieszkania oraz leczenia, panu Grzegorzowi pozostaje 640 zł na miesiąc. Pana Grzegorza jest wytrwały. Uparcie pracuje nad samym sobą i swoimi problemami zdrowotnymi. Jest osobą osamotnioną, ale mimo wszystko nie traci pogody ducha i uśmiechu na twarzy.

Potrzeby:

1. Odzież męska w rozmiarze XXL, Bluza zimowa XXL, Spodnie zimowe XXL, Koszula XXL, Bielizna XXL, ciepła piżama XXL

2. Obuwie zimowe męskie rozmiar 46

3. Środki czystości (Proszek do prania, Mydło / żel myjący, Szampon, Płyn do płukania, Płyn do mycia naczyń, Pasta do zębów, Płyny czyszczące, Szczoteczka do zębów).

4. Żywność trwała (Herbata, Cukier, Kawa, Olej, Ryż, Dżem, Kasza, Konserwy mięsne, Makaron, Konserwy rybne, Mąka, Warzywa w puszkach).

5. Wyposażenie mieszkania (Kołdra, Pościel, Prześcieradło, Koc, Ręczniki, Poduszka)

6. Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego (suszarka do naczyń, Suszarka, Odkurzacz, Żelazko).

Szczególne upominki

- Perfumy

Pomagać można poprzez przynoszenie potrzebnych podarków do Przedszkola lub wpłacając pieniądze do

Pani Anny Tarsały do dnia 04.12.2019r.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Zapraszamy wszystkich  rodziców na uroczystość " PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA", która odbędzie się w  dniu 20 listopada o godzinie 13.00.

W PROGRAMIE:

- występ artystyczny

- uroczystość pasowania

- poczęstunek dla przedszkolaków

...........................................................................................................................................................................

Z okazji międzynarodowego dnia zwierząt w dniach 13.09.2019- 07.11.2019r. przeprowadzamy w naszym przedszkolu zbiórkę darów dla zwierząt będących pod opieką Schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzonego przez „Fundację Przyjaciół Braci Mniejszych”.

Liczy się każdy nawet najmniejszy gest.

Pozwólmy naszym przedszkolakom poczuć się darczyńcami.

Wierzymy, iż dzięki pomocy i hojności naszych przedszkolaków i ich rodzin uda się ogrzać, nakarmić wiele zmarzniętych lub chorych psiaków.
Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.

Zebranie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie w dniu 26 września 2019r. o godz. 17.00.

Zebranie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie w dniu 17 stycznia 2019r. o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków

na uroczystość z okazji

„Dnia Babci i Dziadka”,

która odbędzie się  w dniu

23 stycznia 2019 r.

Dnia 25 stycznia w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy.

Bardzo prosimy rodziców o przygotowanie dzieciom karnawałowych strojów.

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

ZAPRASZAMY RODZICÓW

na uroczystość

która odbędzie się w przedszkolu,dnia 24 października o godzinie 14.00

W PROGRAMIE:

- występ artystyczny

- uroczystość pasowania

- poczęstunek dla przedszkolaków

Zebranie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie w dniu 13 września 2018r. o godz. 17.30.