Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Konkursy szkolne

1. " Rozruszajmy głowy" - miejsce I- Maja Bębenek kl. III

                                       miejsce II - Lena Rozworowska - kl. III

                                       miejsce III- Rafał Wernik

2. Literacko-plastyczny" Uczucia ważna sprawa" -

                                      miejsce I- Rafał Wernik - kl. III

                                                      Igor Nowiński - kl. I

                                                      Weronika Pawłowska - kl. I

                                                      Wiktoria Krym     "0"

                                                       Karol Kordek "0"

                                       miejsce II - Oliwier Krajczyński "0"

                                                         Gabriela Krajczyńska "0"

3. Plastyczny"Choinka " -    miejsce I- Weronika Pwłowska kl.I

                                                        Igor Nowiński  kl. I

                                         miejsce II- Maja Radzikowska kl. III                   

                                                          Aleksander Pawłowski "0"

                                                          Hubert Pawłowski  kl. II

                                          miejsce III - Oskar Wronka kl. III

                                                             Julia Steć  kl. III      

4. Konkurs recytatorski         miejsce I- Milena Radzikowska kl. III

                                                          Adam Liszkiewicz

                                           miejscea II- Lena Rozworowska kl. III

                                           miejsce III- Weronika Pawłowskakl. I

                         

5 "Różaniec z darów jesieni"- miejsce I- Ada Leszczyńska kl. IV

                                           miejsce II - Patrycja Witkowska kl. IV

6. Plastyczny " Kartka wielkanocna" - miejsce I - Weronika Pawłowska kl.I

7. Logopedyczny"Głoski tęczą malowane" - miejsce I  - Weronika Pawłowska kl. I

                                                           miejsce II- Igor Nowiński kl. I

                                                         miejsce III- Oliwia Dąbrowska kl. I

                                                                   Kacper Klemarczyk kl. III


Konkursy powiatowe

 1. "Wydajemy własną książkę"-    

 Złota Książka - Carmen Krajczyńska - kl. VI

Srebrna Książka - Aleksander Wolak, Julia Skrobotowicz, Zofia Kydd- kl. VI

 II miejsce - Sandra Pawłowska - kl. I

 III miejsce - Olga Wronka - kl. IV

Wyróżnienie - Oskar Wronka - kl. II.       

  

2. Konkurs wiedzy historycznej " Droga do niepodległości"

     miejsce I - Jakub Leszcyński kl. VIII

                        Bartosz Kordek kl. VIII

      miejsce II - Karolina Kitajgrodzka kl. VII


Konkursy ogólnopolskie

1.Leon-        laureaci - Maciej Strzelecki - kl.III

                                  Kacper Klemarczyk

                                  Rafał   Wernik

2. Konkurs nauk przyrodniczych "Świetlik"

                                               wyróżnienie-Antek Majsterek kl. III

 

 

 

 3. "Męka Pańska w oczach  dzieci i młodzieży"

                                                II miejsce - Aleksander Wolak kl. VI


 

 4. "Eko- planeta"-    wyróżnienie Julia kl. IV

 5. "Olimpus" - konkurs matematyczny

                                         laureaci- Wiktor Klemarczyk kl. IV

                                                       Wiktoria Kaim       kl. IV

6. "Olimpus" - konkurs z języka angielskiego 

                                          laureat- Wiktor Klemarczyk kl. IV