Czytający goście

We wtorek 29 października, zmisiowaną Grupę "Puchatki" i "Leśne duszki"odwiedziła pani Anna Nogajska, konsultantka wydawnictwa MAC. Pani Ania przeczytała dzieciom i Misiowi Frankowi 🐻 bajkę pt.,, Maleńki Pirat". Radość dzieci była bezcenna. Bardzo dziękujemy, że pani Ania przyjęła nasze zaproszenie.

Dziękujemy Panu Mariuszowi Augustynek chorążemu sztabowemu sił zrbrojnych ( tacie Wojtka) za odwiedziny oraz przeczytanie dzieciom i Misiowi Frankowi bajki pt. ,,Pytalski".

Zmisiowane Przedszkole odwiedziła mama Zosi z grupy,, Leśne Duszki". Pani Asia przeczytała naszym przedszkolakom i Misiowi Frankowi bajkę pt.,, T jak Tygrys". Bardzo dziękujemy za mile spędzone chwilę.

Dziękujemy Pani Ewie Bloch (mamie Kingi ) za odwiedziny oraz przeczytanie dzieciom i Misiowi Frankowi książeczki pt.  " Tupcio Chrupcio. Dbam o zęby".

Dziękujemy Pani Ani, naszej szkolnej pielęgniarce za odwiedziny oraz przeczytanie dzieciom i Misiowi Frankowi książeczki pt.  „ Na zdrowie!”.

{foto72161}

Dziękujemy Pani Kasi Kitajgrodzkiej (mamie Ali) za odwiedziny oraz przeczytanie dzieciom i Misiowi Frankowi bajki pt.,,TUPCIO CHRUPCIO" - Urodzinowy prezent.

Dziękujemy Pani Edycie Augustynek (mamie Wojtka ) za odwiedziny oraz przeczytanie dzieciom i Misiowi Frankowi książeczki pt.  „ JESIEŃ” .

Dnia 29 listopada 2019r. nasze przedszkole odwiedził Radny Powiatu Nowodworskiego Pan Marcin Manowski, który przeczytał naszym przedszkolakom i Misiowi Frankowi książeczkę pt.,, Franklin i prezent świąteczny". Bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedziny.