Galeria

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Ilość zdjęć: 13

Dnia 20.10.2017 r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Poprzedzone były kampanią wyborczą , w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas I-VII.

pokaż więcej »

Ślubowanie klasy I 2017/2018

Ilość zdjęć: 9

Dzień 13 października 2017 roku to ważna data w życiu naszej szkoły. Tego dnia uczniowie klasy pierwszej zdali swój pierwszy szkolny egzamin i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im Grupy Kampinos AK w Kaliszkach.. Rozpoczęcie nauki w szkole jest wielkim przeżyciem dla dziecka i jego rodziny. Dzieci poznają nowe środowisko, jakim jest szkoła. Muszą sprostać nowym wymaganiom, jakie stawiają przed nimi nauczyciele. Do uroczystości ślubowania uczniowie przygotowywali się po okiem wychowawczyni od początku roku szkolnego. Uczyli się piosenek, wierszy, poznawali prawa i obowiązki ucznia. Uroczystość ślubowania odbyła się w sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd. Tego dnia uczniowie przybyli do szkoły w strojach galowych.. Na początek Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Bodzak skierowała do uczniów ciepłe słowa, witając ich wśród braci uczniowskiej. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje programy artystyczne. Mimo dużej tremy wszystko wypadło znakomicie. Kulminacyjnym punktem było uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.

pokaż więcej »

Wycieczka do "Magicznych ogrodów"

Ilość zdjęć: 43

Dnia 1 czerwca 2017 roku klasy 0-3 wyruszyły na wycieczkę do.... Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjesz bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię dziecka. Wszystkie atrakcje to wyzwania budujące pewność siebie i poczucie wartości. Całość to przygoda, kontakt z naturą i ciekawie – a przede wszystkim wspólnie – spędzony czas.

pokaż więcej »

Dzień Dziecka

Ilość zdjęć: 6

Dzień Dziecka w naszej szkole, jak co roku zgromadził liczną rzeszę naszych uczniów. Przeprowadzono konkurencje sportowe, w których uczestnicy wykazywali się swoją sprawnością. Rodzice przygotowali zabawy plastyczne i malowanie buziek. Przez cały czas trwania imprezy każde dziecko mogło bezpłatnie korzystać ze zjeżdżalni. Nagrody za udział w konkurencjach sportowych dla wszystkich drużyn wręczyła Pani dyrektor Małgorzata Bodzak.

pokaż więcej »

Święto szkoły 2017

Ilość zdjęć: 15

To już trzecia rocznica naszego święta szkoły.

pokaż więcej »

Święto Konstytucji 3Maja

Ilość zdjęć: 3

W piątek 28 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klas V-VI pod kierunkiem p. Katarzyny Trejber zaprezentowali program artystyczny, w którym przedstawili - słowem, gestem i piosenką – cenną lekcję historii. Przedstawiona przez nich żywa lekcja historii miała na celu przybliżyć tamte wzniosłe wydarzenia związane z uchwaleniem pierwszej w Europie a drugiej na świecie konstytucji.

pokaż więcej »

Pierwszy Dzień Wiosny

Ilość zdjęć: 18

21 marca, jak tradycja nakazuje, uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Celem wtorkowegoo spotkania z okazji Pierwszego Dnia Wiosny było rozbudzanie kreatywności uczniów, umożliwienie im prezentacji swoich osiągnięć w warunkach rywalizacji z rówieśnikami, integracja zespołów klasowych oraz całej społeczności szkolnej. Organizatorce uroczystości Pani Joannie Wczysło-Matysiuk zależało także na rozwijaniu wśród uczniów szkoły podstawowej zainteresowań ekologią i ochroną środowiska, kształtowaniu ekologicznych postaw wobec przyrody.

pokaż więcej »