Galeria

11 Listopada

Ilość zdjęć: 6

pokaż więcej »

Warsztaty o nocnych zwierzętach.

Ilość zdjęć: 27

18 października 2016 roku odbyły się dla klas 1-III warsztaty o nocnych zwierzętach. Uczniowie poznali nocne zwierzęta naszych lasów. Słuchali ich głosów.Następnie lepili ptaki i ssaki nocne z cukru.

pokaż więcej »

Pasowanie uczniów klasy I

Ilość zdjęć: 15

W piątek 14 października 2016 roku w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Pani dyrektor Małgorzata Bodzak nie miała najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ramion dzieci, z dumą przyjmowała je do grona uczniów naszej szkoły. Każdy uczeń złożył swój podpis w kronice szkolnej. Potem był słodki poczęstunek i wnikliwe oglądanie pierwszego dokumentu – legitymacji szkolnej. Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.

pokaż więcej »

Wycieczka nad morze 2016

Ilość zdjęć: 9

W czerwcu 2016 roku odbyła się 4 dniowa wycieczka nad Morze Bałtyckie. Uczniowie pierwszego dnia zwiedzili Pola Grunwaldu. W kolejnych dniach poznali zabytki Gdańska, Gdyni, Sopotu. Pokonali również trasę do ujścia Wisły. W drodze powrotnej poznali historię zamku w Malborku.

pokaż więcej »

Jaselka 2015/2016

Ilość zdjęć: 14

pokaż więcej »