16 marca 2017 20:52 | Aktualności

Rekrutacja przedszkole, odział przedszkolny, I klasa szkoła podstawowa

Szanowni Państwo!

Zapraszam do zapoznania się z informacjami i harmonogramem rekrutacji do przedszkola, oddziału przedszkolnego i I klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2017/18.

Będzie na miło, jeżeli obdarzycie nas swoim zaufaniem i zapiszecie swoje dzieci do naszej placówki. Na dzieci czekają dobrze wyposażone, kolorowe sale oraz mili i profesjonalni pracownicy. Dodatkowym atutem jest plac zabaw z ogrodem oraz las, który otacza nasz teren ze wszystkich stron.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 785 00 03 w godz. 8.00-14.00, a w poniedziałek w godz. 8.00-16.00                                                                             Małgorzata Bodzak

dyrektor ZS-P w Kaliszkach